Eku

MARKAÜRÜNEKU NOORİJİNAL NOKULLANILDIĞI MODELLEREK BİLGİFİYAT LİSTESİ 2021  
MERCEDESDİSK701019424211112
9424211212
9424212112
9424230012
AXOR, ACTROS, TRAVEGO, 0550 INTEGRO, TOURISMO, INTOURO,TOURINO ÖN, ARKA1824
MERCEDESDİSK701023564211012
3564210312
3564211212
0350, 0403, 0404ÖN, ARKA1863
MERCEDESDİSK701036754210112
9754210012
9754210112
9754219112
ATEGO - 14 DELİKÖN, ARKA1473
MERCEDESDİSK701049754230612
9754230312
ATEGO - 8 DELİKARKA1523
MERCEDESDİSK701059434210312AXOR, ACTROS, 0560 TOURISMO
YENİ MODEL
ÖN, ARKA1839
MERCEDESDİSK701069704210612ATEGOÖN1282
MERCEDESDİSK701079704230612ATEGO ARKA1479
MERCEDESDİSK701089424230112AROCSARKA1925
MERCEDESDİSK701099604210412AROCSÖN1925
MANDİSK7020181508030009
81508030014
M 2000 / F 2000 F 90, FORTUNAÖN2373
MANDİSK7020281508030040
81508030038
TG-S, TG-X, TG-A, FORTUNA S 2000 / M 2000 / F 2000 / SL223 / 19403 / 19423 / 19463ÖN1928
MANDİSK7020381508030041F 2000, TG-A, TG-S, TG-X, FORTUNA ARKA2034
MANDİSK7020481508030024
81508030026
12.153 / 12.163 - SG/SL/SU SERILERIÖN1414
MANDİSK7020581508030010L 2000 8.224 / 9.223 / 10.223 - SG/SL/SU SERILERIÖN1682
MANDİSK7020681508030022L 2000 8.224 / 9.223 / 10.223 / 12.163 /12.153 ABS LİARKA1415
MANDİSK7020781508030042TGL 12180 1364
MANDİSK7020881508030063TGL 12180 - BMC PRO 917
ABS Lİ
1415
IVECODİSK704012991979
7173317
7180111
EuroStar, EuroCargo, EuroTech, SUPERCARGO 170E/175E/176E/179E/180E/190E/240E/260E/320E 325E/380E/390E/400E/420E/430E/440E/470E/520E2740
IVECODİSK704027184136
2992477
Eurocargo 160E22 / 180E21/E23/E24/E28 / 320 E28T Eurotrakker MP180 E24W / MP340 E44 HB - STRALIS AD190 S30 – AT440 S56 – 260 S40/S43/S48/S54 - Trakker2122
IVECODİSK704031907764
42063700
2849
IVECODİSK704067185503
7189476
2995812
2996328
Stralis AD190 S30 / AT440 S56 ABS Lİ ARKA2055
VOLVODİSK7050485103803 85110496 20515093 5001864498FH 12 (340 > 500), FH16 (470 >700), FM 9 (260 > 380) FM 12 (340 > 460), FM (300 > 500), FE (240.18 > 340.26) FL (180.18 > 250.18) / PSV B7 - B9 - B12 (ESKİ KOD 70501)ÖN, ARKA1707
VOLVODİSK8825170504 (70501) FREN DİSKİ MONTAJ KİTİ 250
VOLVODİSK705023092710FH12 , FH16, FM7, FM9, FM12, FL / PSV B7-B9-B12 HAVA KANALI DOLUÖN, ARKA2452
VOLVODİSK7050685103804FH 12 (340 > 500), FH16 (470 >700), FM 9 (260 > 380) FM 12 (340 > 460), FM (300 > 500) - 41 CM ÇAP (ESKİ KOD 70503)ARKA1688
SCANIADİSK706011402272 1386686R Serisi- 4 Serisi - IRIZAR Otobüs ÖN, ARKA1774
RENAULTDİSK707015010216437
5010422593
5010422363
MAGNUM (AE385.18 T > AE560.26 T) , PREMIUM DISTRIBUTION, PREMIUM ROUTE, MAJOR, MANAGERÖN, ARKA1876
RENAULTDİSK707025010525326MAGNUM E TECH (400.18 > 480.26T) PREMIUM DISTRIBUTION (320.18 > 420.18D) PREMIUM ROUTE (320.18 > 420.26) HAVA KANALI DOLUARKA3778
RENAULTDİSK790035010525308
5010422262
5010598303
MIDLUM (135.08/B > 280.18)
MIDLUM DXI (EURO 3 – EURO4)
ÖN1318
DAFDİSK703011238372DAF MB,SB,SBR Ç.KATLI OTOBÜS NEOPLAN JETLİNER N 416 2362
DAFDİSK703021296573/01DAF / LEYLAND 2208
DAFDİSK70303AMPB 860DAF FA55.150 – FA55.2302153
DAFDİSK755011387439 1640561XF95, CF65, CF75, CF85, LF55, SB4000ÖN, ARKA1565
DAFDİSK8825275501 DAF DİSKİ MONTAJ KİTİ250
TEMSA - NEOPLANDİSK709010501315228
1415146
1415147
NEOPLAN SKYLINER / MERCEDES NIEDERFLUR NF3 SCANIA BOVA ve ZF AKSLI ARAÇLAR TEMSA AVENUE, TEMSA SAFİR, GÜLERYÜZ, TEZELLER, OTOKAR KENTÖN, ARKA1697
TEMSA - NEOPLANDİSK70902829693TEMSA METROPOL ABS Lİ ARKA2002
OTOKARDİSK7900112E00082221AAMAGIRUS, M2000ÖN1558
OTOKARDİSK7900213C3508390BASULTAN ABS Lİ ÖN, ARKA1407
OTOKARDİSK7900313C2505572BASULTAN ÖN, ARKA1318
OTOKARDİSK7900413C3305572AASULTAN ÖN1331
OTOKARDİSK7900516H00-05-464AADORUKÖN1779
OTOKARDİSK7090216F00-05248-AADORUK ARKA2006
OTOKARDİSK7010116N00-05239-AAKENT290LF - KENT C - KENT LF(EURO6)280 BG - KENT LF KÖRÜKLÜÖN, ARKA1824
OTOKARDİSK7090116M00-05239-AA 16N00-05248-AAKENT 290 U- KENT 290LF (EURO3) - TERRITO U (EURO5/6) - KENT U (EURO6) - KENT 290H (EURO4)ARKA1697
SETRADİSK70801179241111131
179241111131B
KASSBOHRER / SETRA S210/S211/S212/S215/S216/S2282520
METROBÜSDİSK79301METROBÜS OTOBÜSLERİ FREN DİSKİ3182
BPWDİSK750010308834020 0308834060 0308834067SKH SERIES ( SB3745 ECO PLUS + SB6000 ECO PLUS)2260
BPWDİSK750020308834040 0308834047 300224093SKH SERIES ( SB3745 ECO PLUS + SB6000 ECO PLUS)1995
BPWDİSK75003308834010SKH SERIES ( SB3745 ) 1918
BPWDİSK750040308834030 0308834037SKH SERIES ( SB3745 ECO PLUS ) 1995
BPWDİSK75005308835010SKH SERIES ( SB4345 ECO PLUS + SB7000 ECO PLUS ) 2736
BPWDİSK75006308835030SKH SERIES ( SB4345 + SB7000 ECO PLUS ) 2062
BPWDİSK750070308834100 0308834107SKH SERIES ( SB3745 ECO PLUS ) 1762
BPWDİSK750090308834087 0308834080SKH SERIES ( SB3745 + BF9010 ECO PLUS ) 2102
BPWDİSK750100308834130 0308834137SKH SERIES (SB3745 + ECO PLUS 2)298 GÖBEK1784
BPWDİSK75011SKH SERIES (SB3745 + ECO PLUS 2) 2236
BPWDİSK750120308835050 0308835057SKH SERIES ( SB4309 + SK7000) 298 GÖBEK1968
BPWDİSK750133088350602715
BPWDİSK750143088340702312
BPWDİSK75015YERLİ AKS GENİŞ BOĞAZ, OSMAN KOÇ, MUSTAFA CEYLAN2040
BPWDİSK750160308835050 0308835057SKH SERIES ( SB4309 + SK7000) (ESKİ KOD 75008)290 GÖBEK1976
DİSK750192070
SAFDİSK751014079000400SK RS 9019, 11019 / SK RZ 9019 , 11019 (19,5 JANT)1942
SAFDİSK751024079000501 4079000500SK RB 9022 (22,5 JANT)1965
SAFDİSK751034079000703 4079000701 4079000700SK RB 9019 (19,5 JANT)1784
SAFDİSK751044079000300SK RS 9022, 11222 / SK RZ 9022, 11222 (22,5 JANT)3264
SAFDİSK751054079001701B9 SERIES 22K, 22K01, 22W, 22S1856
SAFDİSK751064079001801B9 SERIES 19 K, 19 W2050
SAFDİSK751074079001000SAF GÖBEKSİZ (KÜÇÜK) 1414
SAFDİSK7510840790012012736
SAFDİSK7510940790014002736
SAFDİSK751104079001300SAF GÖBEKSİZ (BÜYÜK)1637
FRUEHAUFDİSK75301MO69018 103696 13162025D1/H1/K1 AKS ve PAN22/PAN22+1 / SB7000ABS2208
FRUEHAUFDİSK7530292670152736
FRUEHAUFDİSK7530392670862571
FRUEHAUFDİSK75304M200135-01ABS2208
FRUEHAUFDİSK7530597133792208
FRUEHAUFDİSK7530601-190000143158
ARVINMERITOR – RORDİSK7520121224263
3218H1308
LM DX 195 (HMX) / LM ELSA 195 (KMX) / TM DX 1952260
ARVINMERITOR – RORDİSK7520221225115
3218G1333
LM DX 195 (HMX) / LM ELSA 195 (KMX) / TM ELSA 1952312
ARVINMERITOR – RORDİSK75203212126702367
ARVINMERITOR – RORDİSK7520421227349ABS2208
ARVINMERITOR – RORDİSK7520568323825LM D DUCO AXIAL, LM ELSA 2, TA D DUCO AXIAL, TA ELSA 2, TA DX225 - TA EX225ABS2260
ISUZUDİSK79002387043912001NQR 70 ABSARKA1407
ISUZUDİSK79101387040577001TORA ABSARKA2127
SCHMITZ CARGOBULLDİSK7590117870SC ROTOS KNORR SB7000 (22,5 JANT)2122
SISUDİSK7560154831115012208
SISUDİSK7560220302103032628
BMCDİSK70204BMC PROBUSÖN1414
BMCDİSK70206BMC PROBUS ABSARKA1415
BMCDİSK7200157RS307931BMC BELDE OTOBÜSÖN2236
BMCDİSK7200257RS305298BMC BELDE OTOBÜS ABSARKA2236
BRADA MENARINIBUSDİSK79401FU1 1520
D 090390
AVANCITY+ S, AVANCITY+ N, AVANCITY+ LÖN2200
BRADA MENARINIBUSDİSK79402CT 8072600
BRADA MENARINIBUSDİSK79403D305507BRADA KÖRÜKLÜ OTOBÜS ÖN2400
FORDDİSK71201FORD CARGO ÇEKİCİ YENİ2040
MERCEDESKAMPANA10113544210101 3544210001 3544210301 35442104010302 - LK1513 - L 1517 - 1519 OTOBÜSÖN2736
MERCEDESKAMPANA101236042301010302 - LK1513 - L 1517 - 1519 OTOBÜSARKA3053
MERCEDESKAMPANA101634042104010302 - LP 1313 - 1317 - 1319 KARSAN TİPİ ÖN2822
MERCEDESKAMPANA101730242300010302 - LP 1313 - 1317 - 1319 KARSAN TİPİARKA3264
MERCEDESKAMPANA101830542100010302 S - 0303 V6 OTOBÜSÖN2616
MERCEDESKAMPANA1019S3014230801 3014230001 3014230901 30142312010302 S - 0302 T - 0303 V6 - 0303 V8 - 0304 OTOBÜSARKA2638
MERCEDESKAMPANA10203174231201 31742301010302 - 0305 - 0317 KURU HAVA OTOBÜSARKA3582
MERCEDESKAMPANA102131742104010302- 0305 - 0317 KURU HAVA OTOBÜS 2223 - 2224 KAMYONÖN2840
MERCEDESKAMPANA102430242305010302 - 0322 - LPK S1013 KARSAN TİPİ OTOBÜS ARKA3424
MERCEDESKAMPANA10253054210401 30542101012232 - 2622 - 2626 - 2632 - 2636 - 2517 - 2521 – 48 K 1938S - 2628S - 2635S - 2638 S - 0345 EURO 3 ÖN1784
MERCEDESKAMPANA10293464230101 34642305011938 LS - 1938 S - 2232 - 2523 - 2622 -2636 - 3031 - 3028 - 4037 KAMYON 2222
MERCEDESKAMPANA10303464230001 34642306012626 - 2628 S - 2632 - 2635 - 2636 S - 2638 S - 3027 3031 KAMYONİLAVE3704
MERCEDESKAMPANA103138142300012632ARKA3555
MERCEDESKAMPANA10323854230101 38542303011617 LS - 2517ARKA3555
MERCEDESKAMPANA10333854230501LP - KO 1617 - 1619ARKA4500
MERCEDESKAMPANA103533542301010320 - 1617 - 1619 - 2624ARKA3939
MERCEDESKAMPANA103633542102010322 L - 2220ÖN3380
MERCEDESKAMPANA10373354210301 33642103050320 L - 1617 - 1619 - 2624ARKA3380
MERCEDESKAMPANA103835242104011013 - 1213 - 1017 -1217 - 1217 L - LS - 1219 - 1222 1228ARKA3116
MERCEDESKAMPANA104061742301012521 - 2524 - 2528 - 3224 ARKA2735
MERCEDESKAMPANA10423054230301 30542304011622 - 1635 - 1644 - 1719 - 1726 - 1735 - 1744 - 1922 1935 - 1948 - 2026 - 2032 - 2429 - 2435 - 2448 3031 2521 - 0345 ARKA2380
MERCEDESKAMPANA10433464210301 38742100011932 - 1936 - 2026 - 2032 - 2232 - 2632ÖN3794
MERCEDESKAMPANA10446774210501 6774230501ME1782 - 1114 - 1120 - 1124 - 1314 - 1317ÖN/ARKA2966
MERCEDESKAMPANA106662442102012521 - 2524 - 3031 - 3224 ÖN1962
MERCEDESKAMPANA106761742302012521 - 2524 - 3224 X 4İLAVE2042
MERCEDESKAMPANA106965842100012031 - 2631 - 3031 - 3240ÖN2213
MERCEDESKAMPANA10803713347204MB 800 - HAVALI TİPÖN/ARKA2526
MERCEDESKAMPANA108138742102013171
MERCEDESKAMPANA10826774210401 67742102013370
MERCEDESKAMPANA10843054230701 3054230401O 345ARKA2783
MERCEDESKAMPANA108567742103013031ÖN3794
MERCEDESKAMPANA10993014230101 3014230301 3644210001V8 - 0303 - 0304 OTOBÜS 1632 - 1919K - 1924 - 2232 - 2517 - 2521 - 2524ÖN / İLAVE2619
MERCEDESKAMPANA99172517 ÖZELİLAVE2703
MANKAMPANA204581501100147 81501100108 8150110022319 232 - 19 240 - 19 256 - 19 320 - 20 190 - 22 192 22 240 - 22 320 - 26 192 - 26 215 - 26 266 - 26 240 26 280 - 26 281 26 320 - SL 200ÖN2174
MANKAMPANA204681501100102 8150110000419 240 - 19 256 - 19 320 - 20 190 - 22 192 - 22 240 22 320 - 26 192 - 26 215 - 26 266 - 26 240 - 26 280ARKA3987
MANKAMPANA20478150110010119 230 - 19 232 - 19 240 - 19 256 - 19 320 - 20 190 22 192 - 22 240 - 22 320 - 26 192 - 26 215 - 26 230 26 240 - 26 284 - 26 321 - 26 230ARKA İLAVE2496
MANKAMPANA204881501100144 81501100104 81501100107SÜPER MAN SL 200 - 232 - SG 220 - 312 KÖRÜKLÜ S 2000 - NA 60 - NA 13 OTOBÜS / 18 220 - 19 230 19 270 - 19 422 - 25 270 - 26 230 - 26 270 - 26 372 32 270 - 33 370 - 33 372 KAMYON B. 220ARKA2410
MANKAMPANA204981501100116 81501100219SU 240 - V7 555L - SR280ÖN2556
MANKAMPANA20508150110023119 240 - 25 270 - 26 240 - 26 321 - 32 270 - 32 321 SL 200 OTOBÜS / SG 220 KÖRÜKLÜ OTOBÜS İLAVE VAGON ÖN2297
MANKAMPANA205181501100232 81501100227 8150110021419 230 - 19 270 - 19 422 - 25 270 - 26 230 - 26 270 - 32 270 - 33 372 - SG 220 - SL 222 / 232 - SG 312 KÖRÜKLÜ OTOBÜS ÖN1950
MANKAMPANA205281501100213 81501100118N 759 - 18 220 - 26 372 ÖN2538
MANKAMPANA2053815011002372986
ASKAMKAMPANA50895749 TPD 900 - PD 900 AS SUPERÖN2870
ASKAMKAMPANA50904833 TPD 900 - PD 900 AS SUPERARKA2439
ASKAMKAMPANA509116724 PE 23503PD 950 AS - AS 950 , AS 26 200 LN/SN - AS 26 235 LN/SN AS 26 260 LN/SN - AS 32 260 LN - AS 32 235 (8x2) KIRKAYAK AS 32 300 LN ÖN / İLAVE2208
ASKAMKAMPANA509220949 PE 23504 TAS 950 - PD 950 AS ESKİ TİP ARKA2243
ASKAMKAMPANA509318345 TPD 950 AS B.160ÖN3178
ASKAMKAMPANA509623799 T 24534 TPPD 950 AS - AS 950 , AS 26 200 LN/SN - AS 26 235 LN/SN - AS 26 260 LN/SN - AS 32 260 LN - AS 32 235 (8x2) KIRKAYAK - AS 32 300 LN - HINO B.200ARKA2312
FORDKAMPANA3200085DB-1125-AB2620 INTERC. - 3227 - 2524 ŞAHİN BAKIŞLI VE 3230ÖN/ARKA2076
FORDKAMPANA3201085DB-1126-AA2520 INTERCOOLERARKA2064
FORDKAMPANA3202085DB-1125-AA2517, 2014 INTERCOOLERÖN3288
FORDKAMPANA3203081DB-1126-BB2517 - 1210 - 2014 INTERCOOLERARKA2153
FORDKAMPANA32046C46-1125-AA3430 KIRKAYAK - 25302944
FORDKAMPANA320695CT-1125-AAİLAVE 3. DİNGİL2318
FORDKAMPANA3207 6C46-1126-AC
6C46-1126-AA
9C46-1126-AC
3232 - 1838 - 3238 - 3536 - 4136ÖN/ARKA2631
FORDKAMPANA32089C46-1126-AD3232 - 1838 - 3238 - 3536 - 4136 ve KIRKAYAK (MİKSER)ARKA3132
FORDKAMPANA32149C46-1125-BAÖN2986
FORDKAMPANA32159C46-1126-ABARKA2986
BMCKAMPANA60805K56770F 170.25ÖN/ARKA3212
BMCKAMPANA60815K59690200.26 INTERCOOL FATİH KALIN FLANŞÖN/ARKA2938
BMCKAMPANA60825K16448220.26 DEV KAMYON İNCE FLANŞÖN/ARKA3390
BMCKAMPANA60835K87972PRO 822 - PRO 827 - 220.26 - BELDE 220.17 KALIN FLANŞ - 260 CB ÖN SOĞUTMALI ÖN/ARKA2343
BMCKAMPANA60845K88968PRO 917 - 620 - 200.26 - 180.25 - 180.18 KALIN FLANŞÖN/ARKA2502
BMCKAMPANA60855K60512PRO 617 - PRO 827 - 620 - 200.26 - 270.26 KALIN FLANŞ 260 CB ARKA ÖN/ARKA2650
BMCKAMPANA6086PRO 9353044
BMCKAMPANA6095K8C1008YAVUZ 162.22 - 162.25ÖN/ARKA2297
BMCKAMPANA60965K13104FATİH 214.26 DEV KAMYONÖN/ARKA3200
HINOKAMPANA50980286 - FB 110 - FB 112 HINOÖN1376
HINOKAMPANA50990286 - FB 110 - FB 112 HINOARKA1376
TEMSA MITSUBISHIKAMPANA2202MC 826885MARATON 1990 > PRENSESÖN2417
TEMSA MITSUBISHIKAMPANA2203MC 828296MARATON 1990 > PRENSES - SAFİRARKA2096
TEMSA MITSUBISHIKAMPANA2204MC 895334SAFİR OTOBÜSÖN1709
TEMSA MITSUBISHIKAMPANA220511039954SAMBAÖN2246
TEMSA MITSUBISHIKAMPANA2206MK 321338CANTER 659 - 635 FUSOÖN1461
TEMSA MITSUBISHIKAMPANA2207MC 838284ÖN1215
TEMSA MITSUBISHIKAMPANA2208MK 321338CANTER 659 - 635 FUSO ABS ÖN1257
ISUZUKAMPANA4003402042810P-100 NPRÖN/ARKA1376
ISUZUKAMPANA4004897081218154NPR 66 ŞAMPİYONÖN/ARKA1379
ISUZUKAMPANA4005377773832201TURKUAZ YENİ MODEL (URBAN / HAVALI)ÖN/ARKA1373
ISUZUKAMPANA4006897102001NQR TURKUAZÖN/ARKA1496
ISUZUKAMPANA4007897094434201NLR85ÖN1688
ISUZUKAMPANA4008897184245201NLR85ARKA1688
ISUZUKAMPANA4009897188115001NPR 85ÖN1793
OTOKARKAMPANA790012E0005021AAMAGIRUS - M2000ÖN1349
OTOKARKAMPANA790113C0005021-ADSULTAN UZUNARKA1545
OTOKARKAMPANA790213C0005109-ABSULTAN KISA1365
HYUNDAIKAMPANA28505176187080HYUNDAI OTOBÜSÖN2606
HYUNDAIKAMPANA28515276187080HYUNDAI OTOBÜSARKA2726
NEOPLANKAMPANA50034164068METROLINER - NIEDERFLUR - SKYLINERÖN3780
NEOPLANKAMPANA50133164098METROLINER - NIEDERFLUR - SKYLINER - 0345 CONNECTO EURO 3 - TRANSLINER - SETRA SG 215, 219ARKA2710
KASSBOHRER SETRAKAMPANA354179252011411S 120 - S 140 - S 150 E/ES/V (78-89) , S140 - S 211 S 212 - S213 - S214 - S245 U/UL (83 SONRASI) , S212 - S213 - S215 H/HD (79-83), S130 ES - SG 219 SG 221 SL/L, 228ARKA3600
KASSBOHRER SETRAKAMPANA1095VARAN OTOBÜS - 3174500
KASSBOHRER SETRAKAMPANA350010242194943B3741
KASSBOHRER SETRAKAMPANA352015262111234B400x200 DKB 17 - D17/L3 - DHK 173794
KASSBOHRER SETRAKAMPANA353015268511115B400x200 DKB 17 - D17/L3 - DHK 173264
KASSBOHRER SETRAKAMPANA35516265231201300x200 SAF, BPW, BPW FLAT CAM BRAKE DORSE3644
KASSBOHRER SETRAKAMPANA3563152520122010SETRA ÇİFT KATLI OTOBÜSARKA3600
IVECOKAMPANA113947118883304059
IVECOKAMPANA114024798533304083
IVECOKAMPANA114142026052260-330 MODELLERİ4205
IVECOKAMPANA114242003218170 - 180 - 190 - 220 - 240 - 471 - 571 MODELLERİ3996
IVECOKAMPANA11437910300175 - 180 - 190 ÖN VE 220- 240 - 200ARKA4469
IVECOKAMPANA11447163802190 - 36 / 190 - 384353
IVECOKAMPANA11462476108470 - 570 - 6703939
IVECOKAMPANA110042118427MP 400 - E34-42 / 410 37-42 380-720 EUROTRAKKER 2685
IVECOKAMPANA110171830503743
IVECOKAMPANA110271830483240
IVECOKAMPANA110371830494004
IVECOKAMPANA11047172552100E - 120E - 130E - 140E - 260E 1991 SONRASI OM115 - 135 - 145 1985 SONRASI ÖN/ARKA3264
IVECOKAMPANA11057173107150E15 - 18 - 23 - 27 - 200 E23 - 320 E 27ARKA3794
IVECOKAMPANA11067173383250 E - 23ÖN3150
IVECOKAMPANA110742118426EUROTRAKKER ÖN/ARKA3240
IVECOKAMPANA11087183046EUROSTAR - EUROTECH3384
IVECOKAMPANA11097172079EUROSTAR - EUROTECH3240
IVECOKAMPANA11107172329EUROTRAKKER - 340 E - 380 E - 410 E3288
IVECOKAMPANA11117180996EUROSTAR - EUROTECHARKA4114
DAFKAMPANA19031173511600 - 2200 - 2205 - 2300 - 2500 - 2800 ÖN2938
DAFKAMPANA19046381671900 - 2000 - 2100 - 2300 - 2500 - 2700 - 2800 - 2900 3200 - 3300 - 3600 ÖN3178
DAFKAMPANA19051615182200 - 2300 - 2500 - 2800ARKA4418
DAFKAMPANA19066381602000 - 2100 - 2200 - 2300 - 2500 - 2800 - 3300 ARKA4367
DAFKAMPANA19079050075 - 85 - 95 ÖN VE İLAVE 1900 ARKAARKA2415
DAFKAMPANA190836557965 - 75 - 85 - 95 ARKA3390
DAFKAMPANA1909123346265 - 75 - 85 - 95 OPTARE ÖN2367
DAFKAMPANA191075439765 - 75 - 85 - 95 ARKA3123
DAFKAMPANA19111232806FAT - FTT 95 6x4 İLAVE DİNGİL ÖN/ARKA2556
DAFKAMPANA1912AMPA 1032338
DAFKAMPANA1913AMPA 9622510
DAFKAMPANA1914AMPA 9652151
DAFKAMPANA1915AMPA 9632151
DAFKAMPANA1916AMPA 9642297
DAFKAMPANA1917948983178
DAFKAMPANA1918PAK 26602250
DAFKAMPANA1919AMPA 4983657
DAFKAMPANA192013252703657
DAFKAMPANA1921395247DAF ÇİFT KATLI OTOBÜS4500
DAFKAMPANA19225952303274
DAFKAMPANA1923949043462
DAFKAMPANA19247620004037
DAFKAMPANA19253633423366
DAFKAMPANA19265952224500
DAFKAMPANA1928949052870
DAFKAMPANA19312052205OPTAREARKA3510
SCANIAKAMPANA3100320392G - P - R - T SERİLERİ 82 - 92 - 112 - 142 ÖN3318
SCANIAKAMPANA3101305406G - P - R - T SERİLERİ 82 - 92 - 112 - 142 93 - 113 - 143 ARKA3274
SCANIAKAMPANA3102392390G - P - R - T SERİLERİ 93 - 113 - 1433165
SCANIAKAMPANA31033264
SCANIAKAMPANA31041414153G - P - R - T SERİLERİ 94 - 113 - 114 – 124 - 143 - 144ÖN/ARKA2367
SCANIAKAMPANA3105360571G - P - R - T SERİLERİ 113 ÖN3264
SCANIAKAMPANA3106392391G - P - R - T SERİLERİ 82 - 92 - 93 - 94 – 112 113 - 114 - 124 - 142 - 143 -144 ÖN3485
SCANIAKAMPANA3107157676G - P - R - T SERİLERİ 93 LB 110ÖN2559
SCANIAKAMPANA3108360567G - P - R - T SERİLERİ 82 - 92 - 93 - 94 – 112 113 - 114 - 124 - 142 - 143 -144 ÖN İLAVE3867
SCANIAKAMPANA31091414152G - P - R - T SERİLERİ 94 - 114 - 124 - 144 TOZ SAÇI KADEMELİ ÖN3178
SCANIAKAMPANA31101414435G - P - R - T SERİLERİ 82 - 92 - 93 - 94 – 112 113 - 114 - 124 - 142 - 143 -144 R 124 - R360 - R500 - R600 ARKA3473
VOLVOKAMPANA16466011617F6 (611 - 12 - 12A - 13 -13A - 14) B6FAARKA3764
VOLVOKAMPANA16476011616F6 (611 - 12 - 12A - 13 -13A - 14) B6FAÖN2819
VOLVOKAMPANA16481134817B9 -10 , C10 M/R (79-) OTOBÜS İLAVE DİNGİLÖN4418
VOLVOKAMPANA1649352786F 7-8-10-12, N8 (75-86)ÖN2722
VOLVOKAMPANA16501599009F 7-10-12-16 - FL 7-10-12 - FH 7-10-12-16 N 7-10-12 B7 (86-94) ÖN3071
VOLVOKAMPANA16511599679F 7-10-12-16 - FL 7-10-12 - FH 7-10-12-16 N 7-10-12 B7 (87-) (86-94) ARKA3600
VOLVOKAMPANA16521599012F 7-10-12-16 - FL 7-10-12 - FH 7-10-12-16 N 7-10-12 (86-93) B10 LE 12 R - B10 L12 OTOBÜS ARKA3750
VOLVOKAMPANA16531599011F 7-10-12-16 - FL 7-10-12 - FH 7-10-12-16 N 7-10-12 B7 (87-) (86-94) ARKA3035
VOLVOKAMPANA16541599678F 7-10-12-16 - FL 7-10-12 - FH 7-10-12-16 N 7-10-12 B7 (87-) (86-94) ÖN İLAVE3178
VOLVOKAMPANA16551075310F 7-10-12 - FH 12-16 (94 ÜZERİ)ARKA3178
VOLVOKAMPANA16561599968F 10 - 12 -16 - FK 7 -10ÖN3082
VOLVOKAMPANA16571599969F 10 - 12 -16 - FK 7 -10ARKA3600
VOLVOKAMPANA16581599010F7 ARKA / F 10-12-16 , FL 7-10-12 FH 7-10-12-16 , N 7-10-12 (86-94) ÖN3178
VOLVOKAMPANA16591075306
3171744
21094122
FL 7-10-12 - FH 12-16 ÖN2288
VOLVOKAMPANA16601075309
3171747
21451967
21508812
21094123
FL 7-10-12 - FH 12-16 ARKA2736
VOLVOKAMPANA16616772133FL 6 , B6 OTOBÜSÖN/ARKA2870
VOLVOKAMPANA16621075307FL 7-10-12 , FH 12-16 (94 ÜZERİ) ÖN3462
VOLVOKAMPANA166395241032654
VOLVOKAMPANA16643111104B10 L (93-) B10 B (86-) ÖN4319
VOLVOKAMPANA16653111116B10 L (93-) B10 B (86-) ARKA3600
VOLVOKAMPANA16663171748F12 - FL12 N12 CAMESARKA3600
VOLVOKAMPANA16673171744F10 - F12 - F16 - FL7 - N10 - N12ÖN3240
VOLVOKAMPANA16681590313N12 -B10M - B10RARKA3600
VOLVOKAMPANA166910753124467
VOLVOKAMPANA1670352787F 7-8-10-12, N8 (75-86)ARKA3600
VOLVOKAMPANA1671366865F 7-8-10-12, N8 (75-86)ÖN2938
VOLVOKAMPANA1672366866F 7-8-10-12, N8 (75-86)ARKA3939
RENAULTKAMPANA6801189923MENAGER - MAJOR - CAMME C ÖN2870
RENAULTKAMPANA68025010098949PREMIUM - MAGNUM ARKA2735
RENAULTKAMPANA6803194435MAGNUM YENİ MODEL ARKA2897
RENAULTKAMPANA68045010260663KERAX 8x4 - PREMIUM 6x2 (ARAÇ TAŞIYICI)ÖN/ARKA2559
RENAULTKAMPANA680550105258052884
RENAULTKAMPANA680650003968551680
RENAULTKAMPANA6808194435MENAGER - MAJOR - MAGNUM - CAMME C ARKA2343
ROR ROCWELLKAMPANA565021018963310x190 TM 20000 - TM 22500 - TM 1 22510 AC2747
ROR ROCWELLKAMPANA565121220183419x1783106
ROR ROCWELLKAMPANA565221211030351x1973081
ROR ROCWELLKAMPANA565321211966351x2003250
ROR ROCWELLKAMPANA563421021114419x2192912
ROR ROCWELLKAMPANA566621018986419x178 - TM20000 - TM22500 - TM22510 - TM 250002510
SAF SAUERKAMPANA40501064005904420x1803788
SAF SAUERKAMPANA40511064015100420x1803750
SAF SAUERKAMPANA40521064018500419x1782465
SAF SAUERKAMPANA40531064010401420x2004226
SAF SAUERKAMPANA40541064010801420x200 YEKSAN AKS3128
SAF SAUERKAMPANA40551064027000420x2003510
SAF SAUERKAMPANA40561064023601420x1802297
SAF SAUERKAMPANA40571064019700300x2002526
SAF SAUERKAMPANA4057S300x2002722
SAF SAUERKAMPANA40581064026000420x1801732
SAF SAUERKAMPANA40591064022300355x2004011
SAF SAUERKAMPANA40601064029200420x2002986
SAF SAUERKAMPANA40611064027300300x2002250
SAF SAUERKAMPANA40621064027700H367x2002736
SAF SAUERKAMPANA40631064027000420x2004181
SAF SAUERKAMPANA40641064026002420x1802559
SAF SAUERKAMPANA40651064022000420x180 - SERTEL K32938
SAF SAUERKAMPANA40661064022100420x2004011
SAF SAUERKAMPANA40671064025200355x2003600
SAF SAUERKAMPANA40681064023500300x2003130
SAF SAUERKAMPANA40691064020600355x1802819
SAF SAUERKAMPANA40701064028001367x180 - 8 BİJON2390
SAF SAUERKAMPANA40711064027800367x2002700
SAF SAUERKAMPANA40741064006002420x1802700
FRUEHAUFKAMPANA570021304419x1783893
FRUEHAUFKAMPANA570121403419x1783510
FRUEHAUFKAMPANA570221422419x1783035
FRUEHAUFKAMPANA570331105419x178 D29-D30-ED32-ET323795
FRUEHAUFKAMPANA570431270419x178 D29-D302870
FRUEHAUFKAMPANA570531468419x1783274
FRUEHAUFKAMPANA5706AJA0650001311x203 JUMBO2362
FRUEHAUFKAMPANA5707AJB0465002419x203 PİLOT2211
FRUEHAUFKAMPANA5708AJB0465001419x1783485
FRUEHAUFKAMPANA3401790160FRUEHAUF OTO TAŞIYICI2772
YORKKAMPANA101501743419x2203582
YORKKAMPANA102501786419x220 3582
YORKKAMPANA103500770394x220 SERİN DORSE KISA3424
YORKKAMPANA104500761394x2003370
AMERİKAN TREYLERKAMPANA87202546C M103044083
AMERİKAN TREYLERKAMPANA87212353C - M103063510
AMERİKAN TREYLERKAMPANA8722M-10306 U3510
AMERİKAN TREYLERKAMPANA87231930 - M103133750
AMERİKAN TREYLERKAMPANA87242705 - M107672840
AMERİKAN TREYLERKAMPANA87252997 - M108253250
AMERİKAN TREYLERKAMPANA87263295A M109823510
AMERİKAN TREYLERKAMPANA87278656 - M10982MACK 17 QJ32DBP3915
AMERİKAN TREYLERKAMPANA87283600A M116543225
AMERİKAN TREYLERKAMPANA8729122550 M108433485
AMERİKAN TREYLERKAMPANA873031582271
AMERİKAN TREYLERKAMPANA87314500
AMERİKAN TREYLERKAMPANA873231663318
AMERİKAN TREYLERKAMPANA873336994181
AMERİKAN TREYLERKAMPANA8734668642938
AMERİKAN TREYLERKAMPANA87354500
AMERİKAN TREYLERKAMPANA87364500
AMERİKAN TREYLERKAMPANA87372700
AMERİKAN TREYLERKAMPANA87384083
AMERİKAN TREYLERKAMPANA873923187094226
BPWKAMPANA35500310667620 0310967130420x180 PİLOT ESKİ MODEL OPTİMA-MAKSİMASIKMA2164
BPWKAMPANA3551310677570420x200SIKMA2914
BPWKAMPANA35520310590040 0310990240360x200 JUMBOSIKMA2358
BPWKAMPANA3552 S360x200 JUMBOÇAKMA2177
BPWKAMPANA35530310677040 0310677210420x200SIKMA2362
BPWKAMPANA35540310667120 0310667430420x180 SIKMA2844
BPWKAMPANA3555310667540420x180SIKMA3780
BPWKAMPANA3556310967820420x180SIKMA3274
BPWKAMPANA35570310967130 0310967820420x180SIKMA2510
BPWKAMPANA3558310967740420x180SIKMA2798
BPWKAMPANA3559310990220360x200 SIKMA2894
BPWKAMPANA3559 S360x200ÇAKMA2700
BPWKAMPANA3560310546290300x200SIKMA2415
BPWKAMPANA35610310546010 0310546080300x200SIKMA2726
BPWKAMPANA3562310546200300x2002343
BPWKAMPANA3563310967190ECOMEX PİLOT - YENİ NUMARASI 9950ÇAKMA2288
BPWKAMPANA3564310977170420x200ÇAKMA2174
BPWKAMPANA3565310677530420x200SIKMA3318
BPWKAMPANA3566310977720420x200SIKMA4500
BPWKAMPANA3567310946060300x200 LOHR DORSE / OTO TAŞIYICIÇAKMA1839
BPWKAMPANA3568310977180420x200ÇAKMA3178
BPWKAMPANA3569310691100410x125ÇAKMA2343
BPWKAMPANA3570310691070410x180ÇAKMA4011
BPWKAMPANA3571310691080410x125ÇAKMA2606
BPWKAMPANA3572310691090410x125ÇAKMA2510
BPWKAMPANA3573310601110410x125ÇAKMA2870
BPWKAMPANA3574310977160420x200SIKMA2938
BPWKAMPANA3579310590050360x179SIKMA2772
BPWKAMPANA35800310590020 0310990220360x200SIKMA3106
BPWKAMPANA3581031096130 0310967820 0310667620420x180SIKMA3225
BPWKAMPANA35820310667010 0310667390420x210SIKMA3780
BPWKAMPANA3584SIKMA2986
BPWKAMPANA3589310667440420x200SIKMA3843
BPWKAMPANA3590310667290420x200SIKMA3780
BPWKAMPANA3591310677520420x200SIKMA3510
HENDRICKSONKAMPANA4300H 786449419,1x180 - HENDRICKSON3034
HENDRICKSONKAMPANA4304Y 786108HENDRICKSON2441
HENDRICKSONKAMPANA4306Y 786110419,1x2203657
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA90016773501070AIKARUS3510
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9003442224110435IKARUS3939
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9004118003341031IKARUS3843
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9005IKARUS3441
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA990117QJ649AP2MACK3485
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9917410x220 PİLOT - AXL - AKKAR - COS DİNGİLSIKMA2703
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9918420x220 PİLOT - ÖZKOÇ - OSMAN KOÇ
SERTEL T5
SIKMA2722
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9918 SALTINORDU / FAO C:2902712
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9919117242420x200ÇAKMA3344
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9920420x200 - OSMAN KOÇ - ÖZKOÇ - SERİNÇAKMA2024
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9921420x200ÇAKMA2894
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9922394x220 SERİN UZUN - H:276,5ÇAKMA3657
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA992332177400x147SIKMA2986
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA992432786360x175SIKMA3416
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9925420x220 - OSMAN KOÇ - ÖZKOÇ - SERİNÇAKMA2260
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9926410x2004500
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9927361x200 TIRSAN TREYLER - SERİN - OSMAN KOÇ2700
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9929334402938
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9930307x200 - AKKAR - SERİN - SERTEL 305 MMÇAKMA2283
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9933420x200 SERİN SERTEL K4ÇAKMA2078
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9937OSMAN KOÇÇAKMA2373
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA2203 S410x220 İSPİT AXL - AKKAR - COS DİNGİL2085
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA4304 SÖZ TREYLER / YORK DİNGİL2249
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA3501 SSERTEL T42050
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA35046094000L2986
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİKAMPANA9950310967190ECOMEX PİLOTÇAKMA1625
FORCE BALATA8010129087MERCEDES AXOR & ACTROS ESKİ MODEL - OTOKAR KENT - BMC BELDE - IVECO - MAN TGA - SCANIA - DAF 837
FORCE BALATA8010229246 - 29247MERCEDES ACTROS ÖN878
FORCE BALATA8010329244 - 29245MERCEDES ACTROS ARKA803
FORCE BALATA8010429030MERCEDES 0403 -0404 OTOBÜS884
FORCE BALATA8010529093MERCEDES ATEGO – IVECO EUROCARGO 220736
FORCE BALATA8010629315MERCEDES AROCS808
FORCE BALATA8020129279MAN TGX - WABCO NG22 CALIPER823
FORCE BALATA8020329115MAN TGL (12.180) - OTOKAR SULTAN ÖN - OTOKAR SULTAN MAXI ÖN751
FORCE BALATA8020429088 - 29091 - 29144MAN 12.153 / 12.163 641
FORCE BALATA8020929253MAN TGX - ESKİ MODEL852
FORCE BALATA8030129174VOLVO - RENAULT 430/440/450/460840
FORCE BALATA8030229125VOLVO FH 12 420 SERİSİ872
FORCE BALATA8030329173VOLVO FH 440-480 - RENAULT PREMIUM & MAGNUM 430/440/450/460751
FORCE BALATA8030429169VOLVO FH 440-480 - RENAULT PREMIUM & MAGNUM 430/440/450/460751
FORCE BALATA8030529131 - 29156RENAULT MIDLUM 270 - PREMIUM, MAGNUM 370/420895
FORCE BALATA8030629141 - 29142RENAULT MIDIUM 220 DCI (AKSESUARSIZ)765
FORCE BALATA8040129227BPW (KÜÇÜK)852
FORCE BALATA8040229228BPW (BÜYÜK)869
FORCE BALATA8040329165 - 29166BPW DİNGİL JUMBO (ÇENTİKLİ)736
FORCE BALATA8040429167FRUEHAUF TREYLER BPW DİNGİL (ÇENTİKLİ)837
FORCE BALATA8040529171BPW - SAF - SCHMITZ780
FORCE BALATA8050129159 -29126SAF DİNGİL (KÜÇÜK) JUMBO736
FORCE BALATA8050329162SAF DİNGİL (BÜYÜK) 811
FORCE BALATA8060129195TIRSAN - BPW - SAF - HALDEX - S.A.E. - SMB AKSLAR765
FORCE BALATA8060229211 - 29291ROR AXLE YENİ MODEL855
FORCE BALATA8060329124MERİTOR ROCKWELL728
FORCE BALATA8060429332SCANİA YENİ MODEL852
FORCE BALATA8060529328SAF YENİ DORSE800
FORCE BALATA8301019890DAF 95 ÇEKİCİ ARKA8798
FORCE BALATA8302019900DAF 95 ÇEKİCİ ÖN8726
FORCE BALATA8303019503İVECO EUROCARGO, DAF55.130/150/1604686
FORCE BALATA8304019032BORONKAY - BPW DİNGİL8627
FORCE BALATA8305019094BORONKAY - BPW DİNGİL8627
FORCE BALATA8306019036DODGE 26.200 - 26.235 ÖN / ARKA / İLAVE DİNGİL8714
FORCE BALATA8307019365FREUHAUF - MERİTOR TREYLER 203 MM8838
FORCE BALATA8307119365FREUHAUF - MERİTOR TREYLER 203 MM (+1MM)8902
FORCE BALATA8308019461KİNG - MOL -YORK - YILDIZ TREYLER8871
FORCE BALATA8309019369SAF, YORK, ROR, MERCEDES8888
FORCE BALATA8309119369SAF, YORK, ROR, MERCEDES (+1MM)8917
FORCE BALATA8310019384VOLVO, İVECO8815
FORCE BALATA8311019579MERCEDES 302S - 303 - MARATON ÖN81086
FORCE BALATA8311119579MERCEDES 302S - 303 - MARATON ÖN (+1MM)81138
FORCE BALATA8312019902DORSEY BPW DİNGİL8848
FORCE BALATA8313019557BPW AXLES - SMB AXLES - FREUHAUF TREYLER8852
FORCE BALATA8313119557BPW AXLES - SMB AXLES - FREUHAUF TREYLER (+1MM)8917
FORCE BALATA8314019762FREUHAUF JUMBO DORSE8783
FORCE BALATA8315019887FATİH 162-25 - FORD CARGO 2217 ÖN/ARKA/İLAVE DİNGİL-İVECO EURO CARGO8738
FORCE BALATA8315119887FATİH 162-25 - FORD CARGO 2217 ÖN/ARKA/İLAVE DİNGİL(+1MM)8764
FORCE BALATA8316019921FORD CARGO INTERCOOLER 2520 ÖN /ARKA /İLAVE DİNGİL8740
FORCE BALATA8316119921FORD CARGO İNTERCOOLER 2520 ÖN/ARKA/İLAVE AXLE(+1 MM)8826
FORCE BALATA8317017924IVECO 65.9 ARKA - MERCEDES MB 800 ÖN / ARKA4515
FORCE BALATA8318019554FORD CARGO İNTER STAR Ö.A.İLAVE DİNGİL81086
FORCE BALATA8319019486MERCEDES - MAN ÖN VE İLAVE DİNGİL8608
FORCE BALATA8319119486MERCEDES - MAN ÖN VE İLAVE DİNGİL (+1MM)8653
FORCE BALATA8320019487MAN 20 190 - 22 190 A - MERCEDES 2717 ÖN8605
FORCE BALATA8320119487MAN 20 190 - 22 190 A - MERCEDES 2717 ÖN (+1MM)8696
FORCE BALATA8321017683MAN 14.168 - 14.220 ÖN8598
FORCE BALATA8322019581MERCEDES 302S - 303 - MARATON ARKA8931
FORCE BALATA8322119581MERCEDES 302S - 303 - MARATON ARKA(+1MM)81002
FORCE BALATA8323017635IVECO 85.12 ARKA4450
FORCE BALATA8324019393SCANİA 112 ARKA8943
FORCE BALATA8325019931SCANİA P93 - P113 - R143 - R144 ÖN4534
FORCE BALATA8326019933SCANİA P93 - P113 - R143 - R144 ARKA4700
FORCE BALATA8328017991SCANİA P93 ÖN - R113 - MA320 ARKA4436
FORCE BALATA8329019488SUPERMAN OTOB. ARKA. MERCEDES 2517 ARKA8627
FORCE BALATA8329119488SUPERMAN OTOB. ARKA. MERCEDES 2517 ARKA (+1MM)8777
FORCE BALATA8329219488SUPERMAN OTOB. ARKA. MERCEDES 2517 ARKA (+2MM)8836
FORCE BALATA8330019562VOLVO8857
FORCE BALATA8331019940DEV FATİH INTERCOOLER 270-26 ÖN /ARKA/İLAVE DİNGİL8829
FORCE BALATA8332019939DEV FATİH 220-26 ÖN /ARKA/İLAVE DİNGİL8627
FORCE BALATA8332119939DEV FATİH 220-26 ÖN/ARKA/İLAVE DİNGİL(+1MM)8759
FORCE BALATA8333019938FATİH INTERCOOLER 200.26 ÖN /ARKA /İLAVE DİNGİL8624
FORCE BALATA8333119938FATİH INTERCOOLER 200.26 ÖN /ARKA /İLAVE DİNGİL(+1MM)8671
FORCE BALATA8334019187RENAULT PREMİUM-MAGNUM ARKA8931
FORCE BALATA8335019283DORSEY SAF DİNGİL8802
FORCE BALATA83360190718710
MERCEDEF-DAF-SCANIA-MAN-IVECO-RENAULTHAVA KURUTUCU KARTUŞU500104324100202MERCEDEF-DAF-SCANIA-MAN-IVECO-RENAULT172
MERCEDES-DAFHAVA KURUTUCUSU TAHLİYE510109324000240MERCEDES-DAF697
MERCEDES-DAFKORUMA VALFİ520109347050050MERCEDES-DAF975
MERCEDESSEVİYE VALFİ520404640070110MERCEDES244
MAN-SCANIAAKS KALDIRMA VALFİ520504630840310MAN-SCANIA469
MERCEDES-MANSEVİYE VALFİ520604640060020MERCEDES-MAN402
MERCEDES-DAFSEVİYE VALFİ520704640061000MERCEDES-DAF469
SENSÖR411004410328080ABS SENSÖR KISA L BAŞLI ( 40 CM )130
SENSÖR411504410329050ABS SENSÖR KISA DÜZ BAŞLI ( 35 CM )139
SENSÖR412004497230300EBS ARA KABLO ( 300 CM )167
SENSÖR412504410328090ABS SENSÖR L BAŞLI ( 100 CM )161
SENSÖR413004410323340ABS SENSÖR DÜZ BAŞLI ( 100 CM )167
SENSÖR413504497120380ABS UZATMA KABLO ( 380 CM )195
SENSÖR415004410329200ABS SENSÖR DÜZ BAŞLI ( 250 CM )195
SENSÖR415504410328230ABS SENSÖR L BAŞLI ( 200 CM )167
SENSÖR416004410323860VOLVO-RENAULT ABS SENSÖR DÜZ KAFA ( 265 CM )213
SENSÖR41700265050103MERCEDES YENİ MODEL ACTROS AROKS ORTADAN BAĞLANTI APARATLI SOL204
SENSÖR41750265050102MERCEDES YENİ MODEL ACTROS AROKS ORTADAN BAĞLANTI APARATLI SAĞ204