Eku

MARKAEKU NOORİJİNAL NOKULLANILDIĞI MODELLEREK BİLGİFİYAT
MERCEDES701019424211112
9424211212
9424212112
9424230012
AXOR, ACTROS, TRAVEGO, 0550 INTEGRO, TOURISMO, INTOURO,TOURINO ÖN, ARKA463
MERCEDES701023564211012
3564210312
3564211212
0350, 0403, 0404ÖN, ARKA473
MERCEDES701036754210112
9754210012
9754210112
9754219112
ATEGO - 14 DELİKÖN, ARKA454
MERCEDES701049754230612
9754230312
ATEGO - 8 DELİKARKA454
MERCEDES701059434210312AXOR, ACTROS, 0560 TOURISMO
YENİ MODEL
ÖN, ARKA475
MERCEDES701069704210612ATEGOÖN386
MERCEDES701079704230612ATEGO ARKA502
MERCEDES701089424230112AROCSARKA485
MERCEDES701099604210412AROCSÖN485
MAN7020181508030009
81508030014
M 2000 / F 2000 F 90, FORTUNAÖN671
MAN7020281508030040
81508030038
TG-S, TG-X, TG-A, FORTUNA S 2000 / M 2000 / F 2000 / SL223 / 19403 / 19423 / 19463ÖN512
MAN7020381508030041F 2000, TG-A, TG-S, TG-X, FORTUNA ARKA540
MAN7020481508030024
81508030026
12.153 / 12.163 - SG/SL/SU SERILERIÖN370
MAN7020581508030010L 2000 8.224 / 9.223 / 10.223 - SG/SL/SU SERILERIÖN486
MAN7020681508030022L 2000 8.224 / 9.223 / 10.223 / 12.163 /12.153 ABS LİARKA410
MAN7020781508030042TGL 12180 525
MAN7020881508030063TGL 12180 - BMC PRO 917
ABS Lİ
517
IVECO704012991979
7173317
7180111
EuroStar, EuroCargo, EuroTech, SUPERCARGO 170E/175E/176E/179E/180E/190E/240E/260E/320E 325E/380E/390E/400E/420E/430E/440E/470E/520E718
IVECO704027184136
2992477
Eurocargo 160E22 / 180E21/E23/E24/E28 / 320 E28T Eurotrakker MP180 E24W / MP340 E44 HB - STRALIS AD190 S30 – AT440 S56 – 260 S40/S43/S48/S54 - Trakker691
IVECO704031907764
42063700
887
IVECO704067185503
7189476
2995812
2996328
Stralis AD190 S30 / AT440 S56 ABS Lİ ARKA591
VOLVO7050485103803 85110496 20515093 5001864498FH 12 (340 > 500), FH16 (470 >700), FM 9 (260 > 380) FM 12 (340 > 460), FM (300 > 500), FE (240.18 > 340.26) FL (180.18 > 250.18) / PSV B7 - B9 - B12 (ESKİ KOD 70501)ÖN, ARKA474
VOLVO8825170504 (70501) FREN DİSKİ MONTAJ KİTİ 100
VOLVO705023092710FH12 , FH16, FM7, FM9, FM12, FL / PSV B7-B9-B12 HAVA KANALI DOLUÖN, ARKA748
VOLVO7050685103804FH 12 (340 > 500), FH16 (470 >700), FM 9 (260 > 380) FM 12 (340 > 460), FM (300 > 500) - 41 CM ÇAP (ESKİ KOD 70503)ARKA429
SCANIA706011402272 1386686R Serisi- 4 Serisi - IRIZAR Otobüs ÖN, ARKA477
RENAULT707015010216437
5010422593
5010422363
MAGNUM (AE385.18 T > AE560.26 T) , PREMIUM DISTRIBUTION, PREMIUM ROUTE, MAJOR, MANAGERÖN, ARKA548
RENAULT707025010525326MAGNUM E TECH (400.18 > 480.26T) PREMIUM DISTRIBUTION (320.18 > 420.18D) PREMIUM ROUTE (320.18 > 420.26) HAVA KANALI DOLUARKA1073
RENAULT790035010525308
5010422262
5010598303
MIDLUM (135.08/B > 280.18)
MIDLUM DXI (EURO 3 – EURO4)
ÖN382
DAF703011238372DAF MB,SB,SBR Ç.KATLI OTOBÜS NEOPLAN JETLİNER N 416 718
DAF703021296573/01DAF / LEYLAND 679
DAF70303AMPB 860DAF FA55.150 – FA55.230640
DAF755011387439 1640561XF95, CF65, CF75, CF85, LF55, SB4000ÖN, ARKA452
DAF8825275501 DAF DİSKİ MONTAJ KİTİ100
TEMSA - NEOPLAN709010501315228
1415146
1415147
NEOPLAN SKYLINER / MERCEDES NIEDERFLUR NF3 SCANIA BOVA ve ZF AKSLI ARAÇLAR TEMSA AVENUE, TEMSA SAFİR, GÜLERYÜZ, TEZELLER, OTOKAR KENTÖN, ARKA494
TEMSA - NEOPLAN70902829693TEMSA METROPOL ABS Lİ ARKA826
OTOKAR7900112E00082221AAMAGIRUS, M2000ÖN502
OTOKAR7900213C3508390BASULTAN ABS Lİ ÖN, ARKA370
OTOKAR7900313C2505572BASULTAN ÖN, ARKA382
OTOKAR7900413C3305572AASULTAN ÖN386
SETRA70801179241111131
179241111131B
KASSBOHRER / SETRA S210/S211/S212/S215/S216/S228864
METROBÜS79301METROBÜS OTOBÜSLERİ FREN DİSKİ1350
BPW750010308834020 0308834060 0308834067SKH SERIES ( SB3745 ECO PLUS + SB6000 ECO PLUS)664
BPW750020308834040 0308834047 300224093SKH SERIES ( SB3745 ECO PLUS + SB6000 ECO PLUS)733
BPW75003308834010SKH SERIES ( SB3745 ) 664
BPW750040308834030 0308834037SKH SERIES ( SB3745 ECO PLUS ) 694
BPW75005308835010SKH SERIES ( SB4345 ECO PLUS + SB7000 ECO PLUS ) 802
BPW75006308835030SKH SERIES ( SB4345 + SB7000 ECO PLUS ) 664
BPW750070308834100 0308834107SKH SERIES ( SB3745 ECO PLUS ) 540
BPW750090308834087 0308834080SKH SERIES ( SB3745 + BF9010 ECO PLUS ) 681
BPW750100308834130 0308834137SKH SERIES (SB3745 + ECO PLUS 2)298 GÖBEK602
BPW75011SKH SERIES (SB3745 + ECO PLUS 2) 610
BPW750120308835050 0308835057SKH SERIES ( SB4309 + SK7000) 298 GÖBEK511
BPW75013308835060795
BPW75014308834070718
BPW75015YERLİ AKS GENİŞ BOĞAZ, OSMAN KOÇ, MUSTAFA CEYLAN594
BPW750160308835050 0308835057SKH SERIES ( SB4309 + SK7000) (ESKİ KOD 75008)290 GÖBEK511
SAF751014079000400SK RS 9019, 11019 / SK RZ 9019 , 11019 (19,5 JANT)802
SAF751024079000501 4079000500SK RB 9022 (22,5 JANT)559
SAF751034079000703 4079000701 4079000700SK RB 9019 (19,5 JANT)579
SAF751044079000300SK RS 9022, 11222 / SK RZ 9022, 11222 (22,5 JANT)1049
SAF751054079001701B9 SERIES 22K, 22K01, 22W, 22S563
SAF751064079001801B9 SERIES 19 K, 19 W594
SAF751074079001000SAF GÖBEKSİZ (KÜÇÜK) 431
SAF751084079001201841
SAF751094079001400810
SAF751104079001300SAF GÖBEKSİZ (BÜYÜK)435
FRUEHAUF75301MO69018 103696 13162025D1/H1/K1 AKS ve PAN22/PAN22+1 / SB7000ABS664
FRUEHAUF753029267015903
FRUEHAUF7530392670861026
FRUEHAUF75304M200135-01ABS664
FRUEHAUF753059713379903
FRUEHAUF7530601-19000014934
ARVINMERITOR – ROR7520121224263
3218H1308
LM DX 195 (HMX) / LM ELSA 195 (KMX) / TM DX 195710
ARVINMERITOR – ROR7520221225115
3218G1333
LM DX 195 (HMX) / LM ELSA 195 (KMX) / TM ELSA 195764
ARVINMERITOR – ROR7520321212670752
ARVINMERITOR – ROR7520421227349ABS668
ARVINMERITOR – ROR7520568323825LM D DUCO AXIAL, LM ELSA 2, TA D DUCO AXIAL, TA ELSA 2, TA DX225 - TA EX225ABS640
ISUZU79002387043912001NQR 70 ABSARKA370
ISUZU79101387040577001TORA ABSÖN-ARKA610
SCHMITZ CARGOBULL7590117870SC ROTOS KNORR SB7000 (22,5 JANT)606
SISU756015483111501671
SISU756022030210303779
BMC70204BMC PROBUSÖN370
BMC70206BMC PROBUS ABSARKA410
BRADA MENARINIBUS79401FU1 1520
D 090390
AVANCITY+ S, AVANCITY+ N, AVANCITY+ LÖN764
BRADA MENARINIBUS79402CT 807864
BRADA MENARINIBUS79403D305507BRADA KÖRÜKLÜ OTOBÜS ÖN810
FORD71201FORD CARGO ÇEKİCİ YENİ559
MERCEDES10113544210101 3544210001 3544210301 35442104010302 - LK1513 - L 1517 - 1519 OTOBÜSÖN800
MERCEDES101236042301010302 - LK1513 - L 1517 - 1519 OTOBÜSARKA957
MERCEDES101634042104010302 - LP 1313 - 1317 - 1319 KARSAN TİPİ ÖN792
MERCEDES101730242300010302 - LP 1313 - 1317 - 1319 KARSAN TİPİARKA957
MERCEDES101830542100010302 S - 0303 V6 OTOBÜSÖN731
MERCEDES1019S3014230801 3014230001 3014230901 30142312010302 S - 0302 T - 0303 V6 - 0303 V8 - 0304 OTOBÜSARKA738
MERCEDES10203174231201 31742301010302 - 0305 - 0317 KURU HAVA OTOBÜSARKA1123
MERCEDES102131742104010302- 0305 - 0317 KURU HAVA OTOBÜS 2223 - 2224 KAMYONÖN914
MERCEDES102430242305010302 - 0322 - LPK S1013 KARSAN TİPİ OTOBÜS ARKA1140
MERCEDES10253054210401 30542101012232 - 2622 - 2626 - 2632 - 2636 - 2517 - 2521 – 48 K 1938S - 2628S - 2635S - 2638 S - 0345 EURO 3 ÖN513
MERCEDES10293464230101 34642305011938 LS - 1938 S - 2232 - 2523 - 2622 -2636 - 3031 - 3028 - 4037 KAMYON 614
MERCEDES10303464230001 34642306012626 - 2628 S - 2632 - 2635 - 2636 S - 2638 S - 3027 3031 KAMYONİLAVE1053
MERCEDES103138142300012632ARKA1009
MERCEDES10323854230101 38542303011617 LS - 2517ARKA1009
MERCEDES10333854230501LP - KO 1617 - 1619ARKA1436
MERCEDES103533542301010320 - 1617 - 1619 - 2624ARKA1123
MERCEDES103633542102010322 L - 2220ÖN957
MERCEDES10373354210301 33642103050320 L - 1617 - 1619 - 2624ARKA957
MERCEDES103835242104011013 - 1213 - 1017 -1217 - 1217 L - LS - 1219 - 1222 1228ARKA879
MERCEDES104061742301012521 - 2524 - 2528 - 3224 ARKA790
MERCEDES10423054230301 30542304011622 - 1635 - 1644 - 1719 - 1726 - 1735 - 1744 - 1922 1935 - 1948 - 2026 - 2032 - 2429 - 2435 - 2448 3031 2521 - 0345 ARKA625
MERCEDES10433464210301 38742100011932 - 1936 - 2026 - 2032 - 2232 - 2632ÖN1402
MERCEDES10446774210501 6774230501ME1782 - 1114 - 1120 - 1124 - 1314 - 1317ÖN/ARKA835
MERCEDES106662442102012521 - 2524 - 3031 - 3224 ÖN545
MERCEDES106761742302012521 - 2524 - 3224 X 4İLAVE544
MERCEDES106965842100012031 - 2631 - 3031 - 3240ÖN586
MERCEDES10803713347204MB 800 - HAVALI TİPÖN/ARKA705
MERCEDES10813874210201896
MERCEDES10826774210401 67742102011105
MERCEDES10843054230701 3054230401O 345ARKA780
MERCEDES108567742103013031ÖN1576
MERCEDES10993014230101 3014230301 3644210001V8 - 0303 - 0304 OTOBÜS 1632 - 1919K - 1924 - 2232 - 2517 - 2521 - 2524ÖN / İLAVE783
MERCEDES99172517 ÖZELİLAVE678
MAN204581501100147 81501100108 8150110022319 232 - 19 240 - 19 256 - 19 320 - 20 190 - 22 192 22 240 - 22 320 - 26 192 - 26 215 - 26 266 - 26 240 26 280 - 26 281 26 320 - SL 200ÖN601
MAN204681501100102 8150110000419 240 - 19 256 - 19 320 - 20 190 - 22 192 - 22 240 22 320 - 26 192 - 26 215 - 26 266 - 26 240 - 26 280ARKA1137
MAN20478150110010119 230 - 19 232 - 19 240 - 19 256 - 19 320 - 20 190 22 192 - 22 240 - 22 320 - 26 192 - 26 215 - 26 230 26 240 - 26 284 - 26 321 - 26 230ARKA İLAVE696
MAN204881501100144 81501100104 81501100107SÜPER MAN SL 200 - 232 - SG 220 - 312 KÖRÜKLÜ S 2000 - NA 60 - NA 13 OTOBÜS / 18 220 - 19 230 19 270 - 19 422 - 25 270 - 26 230 - 26 270 - 26 372 32 270 - 33 370 - 33 372 KAMYON B. 220ARKA623
MAN204981501100116 81501100219SU 240 - V7 555L - SR280ÖN714
MAN20508150110023119 240 - 25 270 - 26 240 - 26 321 - 32 270 - 32 321 SL 200 OTOBÜS / SG 220 KÖRÜKLÜ OTOBÜS İLAVE VAGON ÖN637
MAN205181501100232 81501100227 8150110021419 230 - 19 270 - 19 422 - 25 270 - 26 230 - 26 270 - 32 270 - 33 372 - SG 220 - SL 222 / 232 - SG 312 KÖRÜKLÜ OTOBÜS ÖN554
MAN205281501100213 81501100118N 759 - 18 220 - 26 372 ÖN708
MAN205381501100237841
ASKAM50895749 TPD 900 - PD 900 AS SUPERÖN806
ASKAM50904833 TPD 900 - PD 900 AS SUPERARKA678
ASKAM509116724 PE 23503PD 950 AS - AS 950 , AS 26 200 LN/SN - AS 26 235 LN/SN AS 26 260 LN/SN - AS 32 260 LN - AS 32 235 (8x2) KIRKAYAK AS 32 300 LN ÖN / İLAVE609
ASKAM509220949 PE 23504 TAS 950 - PD 950 AS ESKİ TİP ARKA620
ASKAM509318345 TPD 950 AS B.160ÖN897
ASKAM509623799 T 24534 TPPD 950 AS - AS 950 , AS 26 200 LN/SN - AS 26 235 LN/SN - AS 26 260 LN/SN - AS 32 260 LN - AS 32 235 (8x2) KIRKAYAK - AS 32 300 LN - HINO B.200ARKA666
FORD3200085DB1125AB2620 INTERC. - 3227 - 2524 ŞAHİN BAKIŞLI VE 3230ÖN/ARKA580
FORD3201085DB1126AA2520 INTERCOOLERARKA568
FORD3202085DB1125AA2517, 2014 INTERCOOLERÖN931
FORD3203081DB1126BB2517 - 1210 - 2014 INTERCOOLERARKA626
FORD32046C461125AA3430 KIRKAYAK - 2530828
FORD320695CT1125AAİLAVE 3. DİNGİL643
FORD32079C461126AC3232 - 1838 - 3238 - 3536 - 4136ÖN/ARKA727
FORD32089C461126AD3232 - 1838 - 3238 - 3536 - 4136 ve KIRKAYAK (MİKSER)ARKA915
FORD3214ÖN841
FORD3215ARKA841
BMC60805K56770F 170.25ÖN/ARKA950
BMC60815K59690200.26 INTERCOOL FATİH KALIN FLANŞÖN/ARKA827
BMC60825K16448220.26 DEV KAMYON İNCE FLANŞÖN/ARKA961
BMC6083K587972PRO 822 - PRO 827 - 220.26 - BELDE 220.17 KALIN FLANŞ - 260 CB ÖN SOĞUTMALI ÖN/ARKA677
BMC60845K88968PRO 917 - 620 - 200.26 - 180.25 - 180.18 KALIN FLANŞÖN/ARKA697
BMC60855K60512PRO 617 - PRO 827 - 620 - 200.26 - 270.26 KALIN FLANŞ 260 CB ARKA ÖN/ARKA741
BMC6086PRO 935857
BMC6095K8C1008YAVUZ 162.22 - 162.25ÖN/ARKA637
BMC60965K13104FATİH 214.26 DEV KAMYONÖN/ARKA904
HINO50980286 - FB 110 - FB 112 HINOÖN364
HINO50990286 - FB 110 - FB 112 HINOARKA417
TEMSA MITSUBISHI2202MC 826885MARATON 1990 > PRENSESÖN672
TEMSA MITSUBISHI2203MC 828296MARATON 1990 > PRENSES - SAFİRARKA577
TEMSA MITSUBISHI2204MC 895334SAFİR OTOBÜSÖN463
TEMSA MITSUBISHI220511039954SAMBAÖN622
TEMSA MITSUBISHI2206MK 321338CANTER 659 - 635 FUSOÖN389
TEMSA MITSUBISHI2207MC 838284ÖN316
TEMSA MITSUBISHI2208MK 321338CANTER 659 - 635 FUSO ABS ÖN343
ISUZU4003402042810P-100 NPRÖN/ARKA364
ISUZU4004897081218154NPR 66 ŞAMPİYONÖN/ARKA364
ISUZU4005377773832201TURKUAZ YENİ MODEL (URBAN / HAVALI)ÖN/ARKA363
ISUZU4006897102001NQR TURKUAZÖN/ARKA399
ISUZU4007897094434201NLR85ÖN456
ISUZU4008897184245201NLR85ARKA456
ISUZU4009897188115001NPR 85ÖN488
OTOKAR790012E0005021AAMAGIRUS - M2000ÖN356
OTOKAR790113C0005021-ADSULTAN UZUNARKA414
OTOKAR790213C0005109-ABSULTAN KISA378
HYUNDAI28505176187080HYUNDAI OTOBÜSÖN728
HYUNDAI28515276187080HYUNDAI OTOBÜSARKA763
NEOPLAN50034164068METROLINER - NIEDERFLUR - SKYLINERÖN1471
NEOPLAN50133164098METROLINER - NIEDERFLUR - SKYLINER - 0345 CONNECTO EURO 3 - TRANSLINER - SETRA SG 215, 219ARKA759
KASSBOHRER SETRA354179252011411S 120 - S 140 - S 150 E/ES/V (78-89) , S140 - S 211 S 212 - S213 - S214 - S245 U/UL (83 SONRASI) , S212 - S213 - S215 H/HD (79-83), S130 ES - SG 219 SG 221 SL/L, 228ARKA1750
KASSBOHRER SETRA1095VARAN OTOBÜS - 3171543
KASSBOHRER SETRA350010242194943B1436
KASSBOHRER SETRA352015262111234B400x200 DKB 17 - D17/L3 - DHK 171541
KASSBOHRER SETRA353015268511115B400x200 DKB 17 - D17/L3 - DHK 171280
KASSBOHRER SETRA35516265231201300x200 SAF, BPW, BPW FLAT CAM BRAKE DORSE1036
KASSBOHRER SETRA3563152520122010SETRA ÇİFT KATLI OTOBÜSARKA1924
IVECO113947118883301158
IVECO114024798533301166
IVECO114142026052260-330 MODELLERİ1202
IVECO114242003218170 - 180 - 190 - 220 - 240 - 471 - 571 MODELLERİ1140
IVECO11437910300175 - 180 - 190 ÖN VE 220- 240 - 200ARKA1280
IVECO11447163802190 - 36 / 190 - 381245
IVECO11462476108470 - 570 - 6701123
IVECO110042118427MP 400 - E34-42 / 410 37-42 380-720 EUROTRAKKER 751
IVECO110171830501065
IVECO110271830481245
IVECO110371830491750
IVECO11047172552100E - 120E - 130E - 140E - 260E 1991 SONRASI OM115 - 135 - 145 1985 SONRASI ÖN/ARKA966
IVECO11057173107150E15 - 18 - 23 - 27 - 200 E23 - 320 E 27ARKA1158
IVECO11067173383250 E - 23ÖN1315
IVECO110742118426EUROTRAKKER ÖN/ARKA1245
IVECO11087183046EUROSTAR - EUROTECH1262
IVECO11097172079EUROSTAR - EUROTECH1245
IVECO11107172329EUROTRAKKER - 340 E - 380 E - 410 E931
IVECO11117180996EUROSTAR - EUROTECHARKA1175
DAF19031173511600 - 2200 - 2205 - 2300 - 2500 - 2800 ÖN827
DAF19046381671900 - 2000 - 2100 - 2300 - 2500 - 2700 - 2800 - 2900 3200 - 3300 - 3600 ÖN897
DAF19051615182200 - 2300 - 2500 - 2800ARKA1264
DAF19066381602000 - 2100 - 2200 - 2300 - 2500 - 2800 - 3300 ARKA1250
DAF19079050075 - 85 - 95 ÖN VE İLAVE 1900 ARKAARKA671
DAF190836557965 - 75 - 85 - 95 ARKA961
DAF1909123346265 - 75 - 85 - 95 OPTARE ÖN658
DAF191075439765 - 75 - 85 - 95 ARKA882
DAF19111232806FAT - FTT 95 6x4 İLAVE DİNGİL ÖN/ARKA714
DAF1912AMPA 103649
DAF1913AMPA 962700
DAF1914AMPA 965594
DAF1915AMPA 963594
DAF1916AMPA 964637
DAF191794898897
DAF1918PAK 2660624
DAF1919AMPA 4981039
DAF192013252701039
DAF1921395247DAF ÇİFT KATLI OTOBÜS1561
DAF1922595230926
DAF192394904982
DAF19247620001152
DAF1925363342954
DAF19265952221420
DAF192894905806
DAF19312052205OPTAREARKA996
SCANIA3100320392G - P - R - T SERİLERİ 82 - 92 - 112 - 142 ÖN940
SCANIA3101305406G - P - R - T SERİLERİ 82 - 92 - 112 - 142 93 - 113 - 143 ARKA926
SCANIA3102392390G - P - R - T SERİLERİ 93 - 113 - 143894
SCANIA31031404
SCANIA31041414153G - P - R - T SERİLERİ 94 - 113 - 114 – 124 - 143 - 144ÖN/ARKA657
SCANIA3105360571G - P - R - T SERİLERİ 113 ÖN1404
SCANIA3106392391G - P - R - T SERİLERİ 82 - 92 - 93 - 94 – 112 113 - 114 - 124 - 142 - 143 -144 ÖN989
SCANIA3107157676G - P - R - T SERİLERİ 93 LB 110ÖN714
SCANIA3108360567G - P - R - T SERİLERİ 82 - 92 - 93 - 94 – 112 113 - 114 - 124 - 142 - 143 -144 ÖN İLAVE1102
SCANIA31091414152G - P - R - T SERİLERİ 94 - 114 - 124 - 144 TOZ SAÇI KADEMELİ ÖN897
SCANIA31101414435G - P - R - T SERİLERİ 82 - 92 - 93 - 94 – 112 113 - 114 - 124 - 142 - 143 -144 R 124 - R360 - R500 - R600 ARKA985
VOLVO16466011617F6 (611 - 12 - 12A - 13 -13A - 14) B6FAARKA1071
VOLVO16476011616F6 (611 - 12 - 12A - 13 -13A - 14) B6FAÖN791
VOLVO16481134817B9 -10 , C10 M/R (79-) OTOBÜS İLAVE DİNGİLÖN1264
VOLVO1649352786F 7-8-10-12, N8 (75-86)ÖN763
VOLVO16501599009F 7-10-12-16 - FL 7-10-12 - FH 7-10-12-16 N 7-10-12 B7 (86-94) ÖN866
VOLVO16511599679F 7-10-12-16 - FL 7-10-12 - FH 7-10-12-16 N 7-10-12 B7 (87-) (86-94) ARKA1434
VOLVO16521599012F 7-10-12-16 - FL 7-10-12 - FH 7-10-12-16 N 7-10-12 (86-93) B10 LE 12 R - B10 L12 OTOBÜS ARKA1067
VOLVO16531599011F 7-10-12-16 - FL 7-10-12 - FH 7-10-12-16 N 7-10-12 B7 (87-) (86-94) ARKA855
VOLVO16541599678F 7-10-12-16 - FL 7-10-12 - FH 7-10-12-16 N 7-10-12 B7 (87-) (86-94) ÖN İLAVE897
VOLVO16551075310F 7-10-12 - FH 12-16 (94 ÜZERİ)ARKA897
VOLVO16561599968F 10 - 12 -16 - FK 7 -10ÖN869
VOLVO16571599969F 10 - 12 -16 - FK 7 -10ARKA1363
VOLVO16581599010F7 ARKA / F 10-12-16 , FL 7-10-12 FH 7-10-12-16 , N 7-10-12 (86-94) ÖN897
VOLVO16591075306
3171744
21094122
FL 7-10-12 - FH 12-16 ÖN721
VOLVO16601075309
3171747
21451967
21508812
21094123
FL 7-10-12 - FH 12-16 ARKA792
VOLVO16616772133FL 6 , B6 OTOBÜSÖN/ARKA806
VOLVO16621075307FL 7-10-12 , FH 12-16 (94 ÜZERİ) ÖN982
VOLVO16639524103742
VOLVO16643111104B10 L (93-) B10 B (86-) ÖN1236
VOLVO16653111116B10 L (93-) B10 B (86-) ARKA1420
VOLVO16663171748F12 - FL12 N12 CAMESARKA1420
VOLVO16673171744F10 - F12 - F16 - FL7 - N10 - N12ÖN1166
VOLVO16681590313N12 -B10M - B10RARKA1420
VOLVO166910753121279
VOLVO1670352787F 7-8-10-12, N8 (75-86)ARKA1420
VOLVO1671366865F 7-8-10-12, N8 (75-86)ÖN827
VOLVO1672366866F 7-8-10-12, N8 (75-86)ARKA1123
RENAULT6801189923MENAGER - MAJOR - CAMME C ÖN806
RENAULT68025010098949PREMIUM - MAGNUM ARKA766
RENAULT6803194435MAGNUM YENİ MODEL ARKA921
RENAULT68045010260663KERAX 8x4 - PREMIUM 6x2 (ARAÇ TAŞIYICI)ÖN/ARKA714
RENAULT68055010525805810
RENAULT68065000396855644
RENAULT6808194435MENAGER - MAJOR - MAGNUM - CAMME C ARKA650
ROR ROCWELL565021018963310x190 TM 20000 - TM 22500 - TM 1 22510 AC770
ROR ROCWELL565121220183419x178876
ROR ROCWELL565221211030351x197869
ROR ROCWELL565321211966351x200919
ROR ROCWELL563421021114419x219819
ROR ROCWELL566621018986419x178 - TM20000 - TM22500 - TM22510 - TM 25000700
SAF SAUER40501064005904420x1801078
SAF SAUER40511064015100420x1801067
SAF SAUER40521064018500419x178686
SAF SAUER40531064010401420x2001208
SAF SAUER40541064010801420x200 YEKSAN AKS883
SAF SAUER40551064027000420x200996
SAF SAUER40561064023601420x180637
SAF SAUER40571064019700300x200833
SAF SAUER4057S300x200763
SAF SAUER40581064026000420x180517
SAF SAUER40591064022300355x2001144
SAF SAUER40601064029200420x200841
SAF SAUER40611064027300300x200623
SAF SAUER40621064027700H367x2001051
SAF SAUER40631064027000420x2001194
SAF SAUER40641064026002420x180714
SAF SAUER40651064022000420x180 - SERTEL K3827
SAF SAUER40661064022100420x2001144
SAF SAUER40671064025200355x2001286
SAF SAUER40681064023500300x200883
SAF SAUER40691064020600355x180791
SAF SAUER40701064028001367x180 - 8 BİJON664
SAF SAUER40711064027800367x200756
SAF SAUER40741064006002420x180756
FRUEHAUF570021304419x1781109
FRUEHAUF570121403419x178996
FRUEHAUF570221422419x178855
FRUEHAUF570331105419x178 D29-D30-ED32-ET321081
FRUEHAUF570431270419x178 D29-D30806
FRUEHAUF570531468419x178926
FRUEHAUF5706AJA0650001311x203 JUMBO656
FRUEHAUF5707AJB0465002419x203 PİLOT611
FRUEHAUF5708AJB0465001419x178989
FRUEHAUF3401790160FRUEHAUF OTO TAŞIYICI777
YORK101501743419x2201140
YORK102501786419x220 1140
YORK103500770394x220 SERİN DORSE KISA1088
YORK104500761394x2001088
AMERİKAN TREYLER87202546C M103041166
AMERİKAN TREYLER87212353C - M10306996
AMERİKAN TREYLER8722M-10306 U996
AMERİKAN TREYLER87231930 - M103131067
AMERİKAN TREYLER87242705 - M10767798
AMERİKAN TREYLER87252997 - M10825919
AMERİKAN TREYLER87263295A M10982996
AMERİKAN TREYLER87278656 - M10982MACK 17 QJ32DBP1116
AMERİKAN TREYLER87283600A M11654911
AMERİKAN TREYLER8729122550 M10843989
AMERİKAN TREYLER87303158629
AMERİKAN TREYLER87311293
AMERİKAN TREYLER87323166940
AMERİKAN TREYLER873336991194
AMERİKAN TREYLER873466864827
AMERİKAN TREYLER87351293
AMERİKAN TREYLER87361420
AMERİKAN TREYLER8737756
AMERİKAN TREYLER87381166
AMERİKAN TREYLER873923187091208
BPW35500310667620 0310967130420x180 PİLOT ESKİ MODEL OPTİMA-MAKSİMASIKMA597
BPW3551310677570420x200SIKMA823
BPW35520310590040 0310990240360x200 JUMBOSIKMA654
BPW3552 S360x200 JUMBOÇAKMA601
BPW35530310677040 0310677210420x200SIKMA657
BPW35540310667120 0310667430420x180 SIKMA1072
BPW3555310667540420x180SIKMA1208
BPW3556310967820420x180SIKMA926
BPW35570310967130 0310967820420x180SIKMA700
BPW3558310967740420x180SIKMA784
BPW3559310990220360x200 SIKMA813
BPW3559 S360x200ÇAKMA756
BPW3560310546290300x200SIKMA671
BPW35610310546010 0310546080300x200SIKMA763
BPW3562310546200300x200650
BPW3563310967190ECOMEX PİLOT - YENİ NUMARASI 9950ÇAKMA634
BPW3564310977170420x200ÇAKMA600
BPW3565310677530420x200SIKMA940
BPW3566310977720420x200SIKMA1392
BPW3567310946060300x200 LOHR DORSE / OTO TAŞIYICIÇAKMA547
BPW3568310977180420x200ÇAKMA897
BPW3569310691100410x125ÇAKMA650
BPW3570310691070410x180ÇAKMA1144
BPW3571310691080410x125ÇAKMA728
BPW3572310691090410x125ÇAKMA700
BPW3573310601110410x125ÇAKMA806
BPW3574310977160420x200SIKMA827
BPW3579310590050360x179SIKMA777
BPW35800310590020 0310990220360x200SIKMA876
BPW3581031096130 0310967820 0310667620420x180SIKMA911
BPW35820310667010 0310667390420x210SIKMA1236
BPW3584SIKMA841
BPW3589310667440420x200SIKMA1095
BPW3590310667290420x200SIKMA1194
BPW3591310677520420x200SIKMA996
HENDRICKSON4300H 786449419,1x180 - HENDRICKSON855
HENDRICKSON4304Y 786108HENDRICKSON679
HENDRICKSON4306Y 786110419,1x2201039
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ90016773501070AIKARUS996
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9003442224110435IKARUS1123
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9004118003341031IKARUS1095
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9005IKARUS976
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ990117QJ649AP2MACK989
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9917410x220 PİLOT - AXL - AKKAR - COS DİNGİLSIKMA678
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9918420x220 PİLOT - ÖZKOÇ - OSMAN KOÇ
SERTEL T5
SIKMA762
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9918 SALTINORDU / FAO C:290760
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9919117242420x200ÇAKMA947
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9920420x200 - OSMAN KOÇ - ÖZKOÇ - SERİNÇAKMA581
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9921420x200ÇAKMA813
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9922394x220 SERİN UZUN - H:276,5ÇAKMA1039
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ992332177400x147SIKMA841
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ992432786360x175SIKMA968
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9925420x220 - OSMAN KOÇ - ÖZKOÇ - SERİNÇAKMA649
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9926410x2001335
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9927361x200 TIRSAN TREYLER - SERİN - OSMAN KOÇ1328
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ992933440827
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9930307x200 - AKKAR - SERİN - SERTEL 305 MMÇAKMA632
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9933420x200 SERİN SERTEL K4ÇAKMA609
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9937OSMAN KOÇÇAKMA734
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ2203 S410x220 İSPİT AXL - AKKAR - COS DİNGİL573
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ4304 SÖZ TREYLER / YORK DİNGİL622
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ3501 SSERTEL T4656
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ35046094000L841
ÖZEL AKS ÜRETİCİLERİ9950310967190ECOMEX PİLOTÇAKMA480